Офіційний сайт групи Компаній «Проскурів»

Компанія «Проскурів» об'єднує понад 20 підприємств, відомих, насамперед, якістю продукції.

Новини компанії

Бруківка тротуарна Старе місто

ТОВ «Проскурівкерамік»

 

спільне українсько-турецьке виробництво реалізує бруківку власного виробництва за цінами виробника. З наявним асортиментом та актуальними прайсами можна ознайомитись

детальніше ...

Партнерство

Інан Невзат: “Від України, вашого міста у мене найкращі враження...”

З відомим турецьким бізнесменом паном Інаном Невзатом ми зустрілися після засідання правління товариства з обмеженою відповідальністю “Проскурів-Керамік” (на фото поруч з Іваном Рудиком), співзасновником якого він є. Власне, цей спільний українсько-турецький проект не відбувся б без його діяльної участі, в чому переконаний і його партнер, голова спостережної ради ПАТ “Проскурів” Іван Рудик, який познайомив нас з паном Нев-затом, котрий погодився дати ексклюзивне інтерв’ю нашій газеті.

Газета Хмельницької Міської Ради «Проскурів»

Розмовляв Б. Демків, Середа, 28 грудня 2011, 18:58

Перше, про що запитали, звичайно ж, стосувалося його бачення перспектив підприємства, яке він створив разом зПАТ“Проскурів”.

— Сподіваюсь, що це буде успішний бізнесовий проект, — зауважив турецький бізнесмен, — адже знаходиться він вже на завершальному етапі. Не сумніваюся, що наші вироби знайдуть ринок збуту в обох країнах, адже на нашому виробництвібудезадіяненайсучаснішеобладнаннятатехнології.

— А як, пане Невзате, з інвестиційними ризиками в Україні, про які так багато нині говориться на всіх рівнях? Як ви особисто відважилися вкладати власні і немалі коштиунашуекономіку,зрештою?

— По-перше, ми працюємо з конкретним партнером з української сторони — ПАТ “Проскурів”, тож згадані вами ризики, які є у кожному подібному проекті, ділимо солідарно. Звичайно ж, з нашого боку можуть бути якісь побажання щодо законодавчої бази в Україні, яка регулює діяльність подібних підприємств з іноземним капіталом, але це компетенція вашої держави і тільки. А те, що український ринок, ваша економіка дуже цікаві турецькому бізнесу — це вже беззаперечний факт. Щоправда, багато моїх друзів-бізнесменів у Туреччині, які готові до серйозної роботи в Україні, нині досить уважно спостерігають за цим моїм бізнес-проектом у вашій країні.

—Тожяківашіпідсумкицієїроботи?

— Нормальні, завершується процес створення виробничих потужностей підприємства у вашому місті, у нас постійні контакти з керівництвом ПАТ “Проскурів”, найперше, з паном Іваном Рудиком. Чергову спільну нараду провели і цими днями. До речі, запланували для себе і нові види діяльності, зокрема, поставку у Туреччину подільських яблук, натурального яблучного соку, який виробляє одне з підприємств ПАТ “Проскурів”.

— АяківашівраженнявідУкраїни, від нашого міста, Поділля?

— Найкращі. Українці своєю гостинністю, щирістю дуже подібні до турків. Під час відвідин вашої країни я мав нагоду познайомитися з вашим містом, краєм, захоплений, зокрема, Кам’янцем-Подільським, його пам’ятками історії та культури, стараюсь вивчати й українські народні традиції. Колись я був у вас під час свята Водохреща, яке мене дуже вразило. Цікавлюсь нині більше історією України і тими непростими відносинами, які у минулому були між нашими народами, хоча переконаний, що і тоді у наших народів були позитивні приклади співпраці, а нині їх треба розвивати й поготів. Про це свідчить і недавній візит до Туреччини Президента України Вік-тора Януковича. Не сумніваюся, що ті домовленості, які були досягнуті в ході цього візиту, послужать розвитку успішних взаємовідносин наших країн.

— Користуючись нагодою, що б ви хотіли побажати нашим землякам напередодні Новогороку?

— Україна, на моє переконання, країна з величезними можливостями, великою історією, багатою культурою. Ви повинні знати і те, що у Туреччині у вас, українців, є багато друзів. Ми в себе знаємо, що гарне майбутнє Туреччини залежить, найперше, від самоповаги її громадян, від зміцнення нами всіма власної держави. Цього щиро бажаю й українцям.

 

Групи компаній

 

 • Агровиробники
 • Харчова промисловість
 • Транспорт
 • Готелі та ресторани
 • Будівництво
 • Торгівля та Логістика
 • Інші підприємства

Всі групи ПАТ «Проскурів»

Наша продукція

 

 • Товарні яблука
 • Бруківка тротуарна
 • Збручанська мінеральна вода
 • Оренда комерційної нерухомості 
 • Сік яблучний прямого віджиму
 • Безалкогольні напої та мінеральна вода
 • Жива товарна риба

Вся продукція ПАТ «Проскурів»

Контакти

 

Компанія ПАТ «Проскурів» ; АГРОФІРМА "ПРОСКУРІВ" 
Адреса: 29021 Україна
м. Хмельницький вул.Камянецька, 257
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Телефон:   +380 (98) 380 09 77
Телефон :  +380 (67) 390 57 52
Сайт: www.proskuriv.com.ua

 

Сайт створено на замовлення групи компаній ПАТ "Проскурів", інформаціно-дослідницьким центром "IT-LIGA".

Powered & Designed by Information and Research Center IT-LIGA © 2014. All Rights Reserved.