Офіційний сайт групи Компаній «Проскурів»

Компанія «Проскурів» об'єднує понад 20 підприємств, відомих, насамперед, якістю продукції.

Новини компанії

Бруківка тротуарна Старе місто

ТОВ «Проскурівкерамік»

 

спільне українсько-турецьке виробництво реалізує бруківку власного виробництва за цінами виробника. З наявним асортиментом та актуальними прайсами можна ознайомитись

детальніше ...

 

Рудик Іван Леонтійович 

 

Голова Наглядової ради ПАТ «Проскурів» , Голова  Правління "Агрофірми  Проскурів "  , Народний депутат України ІІ скликання. Дійсний член Академії інженерних наук України. Організатор агропромислового виробництва на Хмельниччині та активний учасник громадсько-політичного руху України.

Народився 11 вересня 1949 р. в с. Басівка Городоцького району Хмельницької області у селянській родині. Лідерські якості, непохитна цілеспрямованість та вражаюча працьовитість юнака стали запоруками великого успіху на життєвій ниві.

Майбутньою професією І. Л. Рудик впевнено обрав фах зоотехніка, адже ще з дитинства завзято доглядав за худобою. Крім того, разом із батьками трудився на землі, вирощуючи щедрі врожаї.

Так, у 1968 р. закінчив Бучацький сільськогосподарський технікум, де отримав базову освітню підготовку із зоотехнії. Без відриву від основної роботи, протягом 1974–1979 рр. навчався у Кам’янець- Подільському сільськогосподарському інституті, здобувши кваліфікацію «вчений агроном». У 1986 р. став випускником Київського інституту харчової промисловості, одержавши кваліфікацію «технолог м’ясної промисловості».

Трудову діяльність розпочав у 1968 р. із посади головного зоотехніка колгоспу «Ленінець» Хмельницького району. З 1972 по 1981 р. працював керуючим відділенням, а згодом — директором Хмельницького відгодівельного радгоспу. В 1981 р. обраний головою правління колгоспу «Комунар», який у рік проголошення незалежності України переведено на нову форму господарювання — реорганізовано в агрофірму «Проскурів». Таким чином, у 1999 р. Іван Леонтійович заснував ВАТ «Проскурів» (з 2011 р. — ПАТ «Проскурів») і відтоді є засновником і незмінним головою Наглядової ради господарства.

Нині ПАТ «Проскурів» — одне з найбільших багатогалузевих аграрно-переробних підприємств Хмельницької області. У своїй роботі товариство об’єднує напрями: рослинництво, тваринництво, садівництво, переробна та харчова промисловість, транспортні перевезення, будівельні матеріали, ресторани й торгівля, нерухомість, хімічна промисловість. Продукція більше ніж 30 підприємств ПАТ «Проскурів» завдяки високій якості має великий попит серед споживачів на ринках не тільки України, а й закордону.

Ефективну роботу в агропромисловому секторі Іван Леонтійович поєднує з громадською діяльністю. У 1994–1998 рр. був народним депутатом України IIскликання. В парламенті працював у постійному Комітеті з питань боротьби з організованою злочинністю та корупцією. Неодноразово обирався депутатом Хмельницької районної ради, а також депутатом Хмельницької обласної ради ХХ та V скликань. Очільник Хмельницької обласної організації політичної партії «Україна Соборна», яка згуртувала громадських і політичних діячів, об’єднаних спільним баченням майбутнього нації та держави. З 2011 р. — член Ревізійної комісії Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України, упродовж восьми років очолював АсМАП України в Хмельницькому регіоні.

Має публікації в періодичних виданнях району та області, в газеті «Голос України». Постійно друкується в інформаційних бюлетенях Академії інженерних наук України, зокрема з питань впровадження альтернативних джерел палива та енергетики, бере участь у теле- та радіопрограмах, а також дискусіях.

За вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу, визначну громадсько-політичну діяльність та заслуги у становленні та зміцненні України як демократичної, правової держави, розвитку демократії і парламентаризму та активну участь у законотворчій діяльності Іван Леонтійович нагороджений Почесною грамотою Верховної Ради України (2002). За досягнення у розвитку міжнародних автомобільних перевезень отримав Почесну грамоту Міністерства транспорту України (2004). За особистий внесок у справу відродження духовності, піднесення ролі церкви у житті суспільства і держави удостоєний ордена Святого Рівноапостольного князя Володимира Великого (2009). Нагороджений Дипломом Превосходительства та золотою медаллю «Захисник прав людини» від Організації захисту прав людини Румунії (2018).

Одружений на Рудик Лідії Герасимівні, має дорослого сина Олега і доньку Аллу. Радіє спілкуванню з трьома онуками: Олегом, Іваном та Леонідом.

Життєве кредо І. Л. Рудика: "Життя — це невпинна праця".

Про Івана Леонтійовича 

Привітання колективу з Днем ангела

 

 

Новинки продукції

Сік яблучний прямого віджиму

Сік яблучний прямого віджиму.
100% натуральний сік.Детальніше...

 

Засоби масової інформації про ПАТ «Проскурів»

Шлях в світовий простір

Іван Рудик:

На Україну чекає цивілізований світ...

7-9 грудня, у Києві пройшов представницький пакистансько-турецько-український бізнес-форум, участь у якому від Хмельниччини взяв — голова ПАТ «Проскурів» Іван Рудик.

Детальніше ...

Національний інтерес

Іван Рудик:

Пріоритет національних інтересів у державі повинен бути в усьому...

Про невідомі подробиці прийняття Конституції України в ніч на 28 червня 1996 року, про особливості “Шовкового шляху” для нашої країни та своє бачення земельної реформи...

Детальніше ...

Партнерство

Інан Невзат:

Від України, вашого міста у мене найкращі враження...

Україна, на моє переконання, країна з величезними можливостями, великою історією, багатою культурою. Ви повинні знати і те, що у Туреччині у вас, українців, є багато друзів.

Детальніше ...

Культура споживання

Мабуть, інформацію про цю подію слід було б адресувати лише любителям пива, якби не ряд причин, які ставлять її над споживацькою тематикою, хоча йдеться якраз нібито про цей напій....

Детальніше ...

Куточок Європи у "Жовтневому"

Не перестає дивувати своїми євроінтеграційними «відкриттями» ПАТ «Проскурів»

За останні роки на підприємствах ПАТ «Проскурів» задіяло декілька нових виробництв європейського зразка. Зокрема, мале підприємство «Глорія» запустило технологічну лінію з виробництва яблучного соку прямого віджиму без жодних консервантів...

Детальніше ...

Вірність переконанням

Днями голова ПАТ “Проскурів”, відомий у нашім місті та краї громадський діяч Іван Рудик відзначатиме досить знаковий особистий ювілей — тридцятиріччя з того часу, як він очолив ружичанське господарство, тоді колгосп “Комунар”....

Детальніше ...

Групи компаній

 

 • Агровиробники
 • Харчова промисловість
 • Транспорт
 • Готелі та ресторани
 • Будівництво
 • Торгівля та Логістика
 • Інші підприємства

Всі групи ПАТ «Проскурів»

Наша продукція

 

 • Товарні яблука
 • Бруківка тротуарна
 • Збручанська мінеральна вода
 • Оренда комерційної нерухомості 
 • Сік яблучний прямого віджиму
 • Безалкогольні напої та мінеральна вода
 • Жива товарна риба

Вся продукція ПАТ «Проскурів»

Контакти

 

Компанія ПАТ «Проскурів» ; АГРОФІРМА "ПРОСКУРІВ" 
Адреса: 29021 Україна
м. Хмельницький вул.Камянецька, 257
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Телефон:   +380 (98) 380 09 77
Телефон :  +380 (67) 390 57 52
Сайт: www.proskuriv.com.ua

 

Сайт створено на замовлення групи компаній ПАТ "Проскурів", інформаціно-дослідницьким центром "IT-LIGA".

Powered & Designed by Information and Research Center IT-LIGA © 2014. All Rights Reserved.